Wie doet wat?

Voorzitter en algemene clubleiding
Die Raedschelders, +32 475 33 06 20, die.raedschelders@gmail.com

Wettelijke administratie en aanbestedingen
Peter Graux, erevoorzitter, +32 89 56 56 26, peter.graux@maaseik.be

Financiën
Jeannine Raedschelders, +32 89 75 23 11 of +32 485 69 54 31, jeannineraedschelders@gmail.com,

Secretariaat en ledenadministratie
Vanholzaets Pierre, +32 89 56 61 54, p.vanholzaets@skynet.be

Interclubverantwoordelijke volwassenen en jeugd
Lutgard Clijmans, +32 472 55 08 10 of +31 475 58 18 23, lutgardclijmans@hetnet.nl

Technische commissie
Geert Vandeweerd, +32 89 56 39 15, geert@vandeweerd.be

Jeugdcommmissie
Jeugdcoördinator: Jos Janssen, +32 89 56 84 27, janssen.joss@skynet.be
Verantwoordelijke competitie: Lutgard Clijmans, +32 472 55 08 10, lutgardclijmans@hetnet.nl
Kidstennisverantwoordelijke : Christine Geukens, +32 476 35 14 44, christine@tennis-lta.be

Clubblad en website
Silvie Van Dael, +32 498 86 97 30, silvievandael@gmail.com
Pierre Vanholzaets, +32 89 56 61 54, p.vanholzaets@skynet.be

Facebook TCM
Silvie Van Dael, +32 498 86 97 30, silvievandael@gmail.com
Nadine Leyser, +32 494 75 35 24, nadine.leyser@telenet.be

Tornooien en recreatieve ontmoetingen

Winterabonnementen
Jeannine Raedschelders, +32 485 69 54 31, wabo@tennismaaseik.be

Opvang nieuwe leden en Start 2 Tennis:
Die Raedschelders, +32 475 33 06 20, die.raedschelders@gmail.com

Training volwassenen:
Die Raedschelders, +32 475 33 06 20, die.raedschelders@gmail.com

Verzekeringsformulieren sportongevallen
Jos Janssen, +32 89 56 84 27, janssen.joss@skynet.be

Tenniskafee :
Wien, Judith en Tom Purnot, +32 89 56 61 53, wien@tennismaaseik.be