De LTA Trainers

Trainers naar functie (alfabetisch)

Kidstennis

Geukens Christine
Hermans Rachel 
Jaeken Sam
Janssen Jeroen
Vereecken Laura
Vereecken Justine
Verstraten Naud
0476/351444 
0472/448270  
0488/159199 
0470/868137   
0473/637352  
0473/597585 
0472/474852  
Christine@tennis-lta.be 
rachel_hermans@msn.com 
Sammeke.jaeken@hotmail.be 
jeroenjanssen_97@hotmail.com 
laura_vereecken@hotmail.com 
justine.vereecken@hotmail.be
naud.verstraten09@gmail.com

Trainers

Bex Danny
Boesten Paul
Clauwers Luc
Creemers Joeri
Devries Ann
Devries Tom
Devries Robert
Geukens Christine
Goijens Philippe
Habraken Els
Hechtermans Bart
Ignoul Rob
Looman Jordy
Milants Paul
Muermans Jos
Raedschelders Die
Rosiers Serge

0475/370596
00316/55262874
0497/394439
0499/374567 
0475/613005
0479/394887
0498/571761
0476/351444
0479/501922
0477/912690
0494/600359
0498/299423
00316/23790581
0475/234544
0479/435833 
0475/330620
0473/990124

danny.bex1@telenet.be
info@duurzametechniek.nl
luc@tennis-lta.be
creemersjoeri@hotmail.com
ann@tennis-lta.be
tom@tennis-lta.be 
robertdevries1945@hotmail.com
christine@tennis-lta.be
philippe@tennis-lta.be

els@tennis-lta.be
bart.hechtermans@gmail.com
ignoul@hotmail.com
jordylooman_4@hotmail.com
paul.milants@proximus.be
muermans.jos@telenet.be
die.raedschelders@gmail.com
serge@tennis-lta.be

Conditietrainer

Janssen Kurt 0476/952464 kurt.jansen4@telenet.be

Hoofdtrainers - organisatie

Kidstennis wit, blauw en rood
/ kidstoer zomer en winter:
Geukens Christine
0476/351444 christine@tennis-lta.be

Kidstennis oranje en groen: Rosiers Serge 0473/990124 serge@tennis-lta.be
Jeugd recreatie: Goijens Philippe 0479/501922 philippe@tennis-lta.be
Jeugd competitie, competitie plus:
Clauwers Luc
0497/394439 luc@tennis-lta.be
Jeugd doorgedreven competitie: Devries Ann 0475/613005 ann@tennis-lta.be
Volwassenen, stages volwassenen: Die Raedschelders 0475/330620 die.raedschelders@gmail.com
Start 2 Tennis: Die Raedschelders 0475/330620 die.raedschelders@gmail.com
Kidsstage, stages jeugd
recrea <14j, taalstage: 
 
Habraken Els 0477/912690 els@tennis-lta.be

Conditietraining

Mentale training en consulting

Jansen Kurt

Devries Ann

0476/952464 

0475/61.30.05.

kurt.jansen4@telenet.be

ann@tennis-lta.be

Tennis en studie: Goijens Philippe 0479/501922 philippe@tennis-lta.be
VTV - clubtesten: Geukens Christine 0476/351444 christine@tennis-lta.be
Medisch verantwoordelijke: Dr. Corstjens Vik 089/568541 enkel via praktijk
Financieel: Clauwers Luc 0497/394439 luc@tennis-lta.be
Stichter LTA: Devries Robert  0498/571761  robertdevries1945@hotmail.com
Verantwoordelijke
dagelijkse leiding:
Devries Tom 0479/394887 tom@tennis-lta.be
Eindverantwoordelijke: Devries Tom 0479/394887 tom@tennis-lta.be